Jeugd najaarscompetitie
24 oktober 2022

De zomervakantie was nog maar net ten einde en de eerste trainingen zaten er inmiddels op, toen ineens de competitie voor de deur stond. De kinderen hadden er zo hun vraagtekens bij maar dit verdween snel, toen de eerste wedstrijden gespeeld waren.
TVMalburgen was dit najaar vertegenwoordigd met 4 teams; 1 oranje team, 2 groene teams en 1 meisjesteam t/m 17 jaar.
Oranje team:
Lux, Tosca, Jesse en Livia
Op 11 april speelden zij hun eerste wedstrijdjes in Oosterbeek. Op driekwartveld liepen zehet heel wat meters om een zo goed mogelijk resultaat neer te zetten. Daarna volgden nog wedstrijdjes bij Heteren, Malburgen, Schuytgraaf en als laatste bij TV Beekhuizen. Het waren spannende wedstijdjes. In totaal wonnen ze 11 van de 46 gespeelde wedstrijdjes. Alhoewel ze in de games iedere keer dichtbij winst waren, gingen de meeste wedstrijdjes
toch verloren. Ondanks deze uitslag mogen de kids trots zijn op de geleverde inzet, sportiviteit en de stijgende lijn die ze hebben laten zien. Op naar het voorjaar!
Groene team 2:
Jore, Guus, Qais en Onaysa
Onaysa en Jore hadden in het voorjaar al groene competitie gespeeld, voor Guus en Qais was het een nieuwe ervaring. Guus komt vanuit oranje en Qais is onlangs gestart met tennissen. Voor dit team begon de competitie bij TV Malburgen, ze begonnen op 11 april tegen de uiteindelijke kampioen NVLTB. Het was een pittig begin. Ondanks het niveauverschil werden er toch een aantal games behaald, 1 wedstrijd ging, via een beslissende tiebreak, helaas nipt verloren. De volgende wedstrijden werden gespeeld tegen de Groene kamer, Schuytgraaf, Lent en Gendt. Alle tegenstanders hadden meer ervaring in het spelen van wedstrijden en dit was terug te zien op de baan. Al met al heeft dit team er alles aan gedaan om het beste uit zichzelf te halen. De laatste speeldag lieten zij een duidelijk verschil zien met het begin van de competitie en zag je ze genieten. Goed gedaan allemaal!
Groene team 1:
Jules, Tobias, Finn en Loran
Jules en Loran vulden dit najaar het groen 1 team aan, Jules maakte de overstap vanuit TV Huissen en Loran komt vanuit het groen 2. Samen hebben ze gestreden voor wat ze waard waren. Ze begonnen de eerste thuiswedstrijd met een 4-2 winst op Dieren. Loran moest helaas de enkel opgeven en de dubbel van Jules en Loran ging nipt verloren met 4-5 4-5. Tobias, Finn en Jules wonnen hun enkels overtuigend en ook de dubbel van Tobias en Finn
leverde een winstpunt op. In de tweede wedstrijd troffen ze TV Beekhuizen. Ondanks dat Loran dichtbij winst was,
gingen alle punten naar TV Beekhuizen. De derde wedstrijd werd gespeeld tegen De Laak uit Rheden. Finn en Jules zorgden met hun winst in hun enkelspelen voor een 2-2 tussenstand. De dubbel van Jules en Finn ging met 4-2
4-1 verloren en de laatste dubbel ging helaas met een walkover verloren. Eindstand 2-4. De vierde wedstrijd tegen de Groene Kamer ging met 5-1 verloren. Bij 3 wedstrijden was een beslissende tiebreak nodig die nipt verloren gingen. Door een ziekmelding moesten ze de laatste wedstrijd helaas 2 punten aan de tegenstander geven. Uiteindelijk wisten ze toch nog 2 wedstrijden te winnen. Loran won zijn enkel en samen met Jules de dubbel. Een competitie waar ze tevreden op terug kunnen kijken. Goed gedaan boys!
Meisjesteam t/m 17 jaar:
Dit team was nieuw dit najaar. Het team bestaande uit 4 meiden in de leeftijd van 13-15 jaar speelden voor het eerst competitie nadat ze pas een jaartje trainen. Een hecht team met de instelling ‘we gaan ervoor en zien wel hoe het gaat lopen’. Ondanks dat het niveau van de competitie ‘beginnend’ was kwamen ze alleen maar meiden tegen die al 4/5 jaar competitie speelden. Het doel werd: iedere game die we halen is een winstpunt. De positiviteit van deze meiden heeft ze ver gebracht. In de games kwamen ze aardig mee, maar de ervaring en niveau van de tegenstanders was toch net iets teveel. Al met al mogen ze terug kijken op een goed resultaat en vooral trots zijn op zichzelf. Ze kwamen iedere keer weer lachend van de baan met de conclusie; ze waren toch echt wel beter. Ook deze meiden hebben een stijgende lijn laten zien waar ze trots op mogen zijn! Nu gaan we eerst weer hard trainen om er in het voorjaar weer te staan!
Nieuwscategorieën