De Commissies

Technische Commissie:
- Benno Schutter (voorzitter)
* TC@tvmalburgen.nl

Toernooi Commissie:
- Remco van Kampen (17+)
- Oscar Schutter (17+)
* 17plus.toernooi@tvmalburgen.nl
- Paul Schönberger (Clubkampioenschappen)
* clubkampioenschappen@tvmalburgen.nl
- Robert van Barneveld (30+)
- Marten Teunissen (30+)
* 30plus.toernooi@tvmalburgen.nl
Mail naar de gehele toernooicommissie
toernooi@tvmalburgen.nl

Ledenwerving:
- Marsel in ’t Veen
- Henk Havekes
- Martijn Heijnen
ledenwerving@tvmalburgen.nl

Jeugd Commissie:
- Vacature Voorzitter
- Anja Velderman
- Martijn Heijnen
- Nicole van Beurden (secretariaat)
* jeugdcommissie@tvmalburgen.nl

Competitie Leiding:
- TC TV Malburgen
* competitie@tvmalburgen.nl

Redactie:
- Sylvia Eker
- Jos van Beek
- Marsel in 't Veen
* redactie@tvmalburgen.nl

Website:
- Martijn Heijnen
- Michel Derks
* website@tvmalburgen.nl

Groundsman:
- Louis Dam (tel.nr. 06-46710557)
* TC@tvmalburgen.nl

Ook vrijwilliger worden bij TV Malburgen?